Laurelin Paige
Książki z szuflady

Laurelin Paige

Pisarka amerykańskiego pochodzenia Laurelin Paige jest jedną z najlepiej sprzedających autorek w Stanach Zjednoczonych. Jej romanse i erotyki zachwycają czytelników na całym świecie. Autorka swoimi opowieściami o charakterze kryminału i sensacji, barwnym językiem rozpala serca wielu czytelniczek.

“Pierwszy dotyk”, to opowieść o przyjaźni wystawionej na próbę. Emily orientuje się, że jej przyjaciółka Amber, z którą dawno nie miała kontaktu, zniknęła bez śladu. Postanawia ją odszukać, jest zdeterminowana i zaniepokojona, szuka wskazówek aż wreszcie wpada na trop. Aby dopiąć swego i odnaleźć przyjaciółkę, bohaterka musi uwieść bogatego hotelarza o reputacji playboya. Książka, którą można czytać z przyjemnością jest napisana z wdziękiem, Paige zaskakuje jak zawsze, bohaterka staje przed wyborem własnego ego lub lojalności wobec Amber.

Romansem, który rozpala do czerwoności jest książka “Uwikłani. Bez końca”. W 6 tomie cyklu nowel autorka pokazuje jak nieprzewidywalny jest człowiek, a podejmowane decyzje czasem budzą demony. Spokojne życie Alayna i Hudson wywraca się do góry nogami, kiedy Chandler oznajmia, że ma zamiar się ożenić. Skomplikowane relacje, dające o sobie znać błędy z przeszłości i sekrety wychodzące na jaw podkręcają opowieść.

“Uwolnij mnie” to tom 1 cyklu Połączeni i jak przystało na bezkompromisową Paige, jesteśmy świadkami niesamowitej, pełnej erotyzmu historii. Gwen, zmęczona trudami przeszłości, zamyka się w swoim świecie, pozwalając sobie jedynie na obserwację tego, co dzieje się wokół niej. Jako singielka kontroluje swoje życie prywatne skupiając się na dobrze prosperującej karierze zawodowej. Na jej drodze staje jednak bogaty i przystojny playboy, który oferuje jej układ.

Tylko seks. Gwen przystaje na propozycję i oboje nawet nie zauważają, gdy partner staje się jedyną osobą, na której może polegać bohaterka, a dla JC seks bez zobowiązań juz nie wystarcza.

Ta emocjonująca opowieść z pewnością przypadnie do gustu niejednej czytelniczce.